I. KROK: Stáhněte si soubor

Klikněte na tlačítko pravým tlačítkem myši a dát „uložit jako“.

Doporučuji udělat si nejprve rychlý test pravo a zjistíte, jak na tom jste. Test má 10 otázek a za 2 minutky tak hned víte, jaké je Vaše primární mentální vnitřní nastavení tzv. mindsetu po vzoru velmi úspěšných lidí. Na 1 otázku je 1 volba.

II. KROK: Otestujte nyní své schopnosti vítězit nad problémy i celkově v životě:

Share the quiz to show your results !


Na jaký email chcete výsledek svého testu + vaši strategii ihned zdarma odeslat?

Otestuj si své schopnosti vítězit nad problémy i v životě: %%personality%%
0%

III. KROK: JAK POKROČIT DÁL? Právě teď je úžasná možnost přímo na této stránce. Rozhodněte se osvojit si mindset vítěze!

Vítězové znají cestu. 🥇
Objevte svá křídla! 🕊

AKTIVUJ SVŮJ POTENCIÁL - Tour Radka Karbana po ČR

Jak by se vám líbilo stát se úspěšnějšími násobně rychleji, než běžným učením se z vlastních chyb? Radek otřese ve velkém stylu městy a předá jasné principy, které se museli naučit všichni vysoce úspěšní lidé, aby se úspěšnými stali.

A tyto principy fungují, ať jste mladí či zkušení, ať máte děti, rodinu nebo jste zatím sami. Dokonce ani IQ nehraje takovou roli, jakou se kdysi myslelo. To podstatné je, zdali v malíčku ovládáme 13 klíčových principů, které mají 98 % efektu. Ovládněte je ve formě rozluštěného kódu pro váš mozek a velké pozitivní změny na sebe nenechají dlouho čekat. 

Někdo by mohl namítat, že bychom si na vše měli přijít sami… Jenže to je stejné, jako se snažit vynalézt kolo. Bylo-li vynalezeno, tak ho využijme!

Zkopírujte neprůstřelný recept pro lepší výsledky, větší svobodu a hluboké naplnění, aby vás život bavil a každý den jste měli pocit, že žijete naplno

Využijte své jedinečnosti v kombinaci s principy z Kódu vítězů a získáte ohromný náskok např. v kariéře, při snaze o změnu práce, přechodu k podnikání nebo jeho expanzi, vyřešení vracejících se nechtěných situací a definitivním skoncováním s pochybnostmi o sobě, což vaše vztahy upevní a prohloubí. Je to totiž o principech, které jsou jako základní stavební kameny vašeho vysněného paláce. Ovládněte je a všechno se změní.

Génius je ve vás! Odemkněte ho a pusťte ho ven! 
Už začíná hlasitě řvát: „Teď je váš čas!“

Vyberte si město, kde KÓD VÍTĚZŮ 🏆 zažijete:

Pospěšte si a chyťte si své místo HNED, než se po něm zapráší.
P.S. Ceny vstupenek se zvyšují s blížícími se daty! ⌛

P.P.S. Tohle je akce, která se nebude opakovat! ⏰

Na KÓDU VÍTĚZŮ se naučíte:

N

Strategii géniů, jak mít výjimečné výsledky v kratším čase a využít své osobní síly

N

13 principů vítězů, které když si osvojíte budou znamenat zásadní průlom v životě

N

3+3 toxická slova, která hatí vaše výsledky 

N

Tzv. Svatou trojici, která je zodpovědná za vaše emoční prožívání a buď ji ovládáte a cítíte se šťastně a vaše vztahy jsou pohodové a plné lásky a pochopení, nebo ovládá ona vás a deprese přicházejí, ani nevíte jak…

N

3 rEvoluční kroky, jak překonat limitující faktor, který vás pravděpodobně brzdí od splnění vašeho cíle, vize či snu

N

1 klíčové pravidlo, které vám přinese 10ti násobný efekt v jakékoliv oblasti! 

N

Klíč ke vzorci úspěchu: M + S + N + A + P = 🏆 

N

Uchvacující ukázky síly lidské mysli, a pro některé to bude bod zlomu v celém životě! 🙂

* U večerního semináře je obsah zestručněn.

Tento seminář je pro vás, pokud:

N

Cítíte, že chcete svůj život rozhýbat z mrtvého bodu, nebo zažívat rychlejší posun vzhůru.

N

Často váháte? Odkládáte? Nestíháte? Tak to pojďte změnit a KÓDY VÍTĚZŮ vám pomohou.

N

Zvažujete změnu práce, nebo chcete povýšit v kariéře, či začít podnikat nebo své podnikání podpořit? Získejte větší odhodlání  a dotáhnete to k vítěznému cíli.

N

Opakují se vám určité problémy či situace znovu, znovu a znovu? Nevíte proč? A zajímá vás, jak se dostat z bludného kruhu ven? 

N

Přijde vám, že máte na víc. Že už nechcete dělat to, co vás nebaví a nenaplňuje. Že chcete mít více času na sebe, své blízké a své koníčky. Víte, že žijete jen jednou!

N

Zajímá vás, jaké mentální vzorce mají ve své hlavě lidé generující velké prachy a mající i velký dopad. Jak jsou nastavení vnitřně!

N

Se chcete něco nového dozvědět, inspirovat a dát svéhu životu hlubší význam či nový rozměr. Chcete mít více svobody i hojnosti.

“Nemůžeš si najmout druhé lidi, aby dělali kliky za Tebe.
Úspěch je 100% jen a pouze o TOBĚ!” – Radek Karban

Chytněte si místo na KÓD VÍTĚZŮ,
než bude beznadějně vyprodáno!

UŽ PROBĚHLO!

Od 9:30 do 18:00

1290 Kč

OSTRAVA
(centrum)

Dnes jen za

UŽ PROBĚHLO!

Od 9:30 do 18:00

1290 Kč

BRNO
(centrum)

Dnes jen za

4.5.2019

Od 9:20 do 18:30

1290 Kč
590 Kč

PRAHA

Dnes jen za

( zbývá několik volných míst )

POZOR – Opravdu si pospěšte!
Turné se nebude opakovat.

[PŘÍLEŽITOST + AKCE = VÝSLEDEK]

„Nelze skočit jen na 99%… Lze skočit jen na 100% a jen tak zjistíš, jestli máš křídla. Pokud však neuděláš nic, nikdy nezjistíš, jestli ty křídla máš. Tak proč jen sledovat orly, když jimi můžeš být?“
– Radek Karban, autor systému KÓD VÍTĚZE

OD TVŮRCE SYSTÉMU KÓD VÍTĚZE
... Radka Karbana

Vážený účastníku KÓDu VITĚZE,

chystáte se osvojit si klíčové principy, které vám pomohou se rychleji dostat z místa, kde jste, tam, kde byste být chtěli. 

Tato doba je plná příležitostí. Okolo mnohých projdeme bez povšimnutí, zatímco někteří akčnější v nich uvidí potenciál. V tomto světě peníze leží doslova na zemi a investoři přiznávají, že neví, kam s nimi. Pro někoho šokující, pro jiného realita. Korporace se přetahují o nadějné dravce, kteří umí přidat ruku k dílu a jako orly vidí potenciál budoucích příležitostí… Statistika říká, že byznysů nyní vzniká nejvíce v historii! A podnikat lze už i z lehátka na pláži. Otázkou je, jak je možné, že mnozí lidé nemají tak vysokou životní úroveň, jakou by si přáli? Neblokuje jim něco cestu? A pokud ano, co konkrétně by je mohlo posunout na další metu? Dostat do života lidí první ligy? 

Kód vítěze je tu pro ty, kdo chtějí růst. Ne málo, ale hodně! Je to taky pro ty, kdo cítí, že mají na víc. Pro ty, kdo už nechtějí přežívat a chtějí začít žít na 100 %. 

Dostanete na něm do rukou nástroje, které vám odemknou zlatou cestu, po které můžete jít. Cestu, kdy si naplňujete všechny své sny a žijete úžasný vibrující život, který je lepší, jak mnohý film v kině! Užíváte si času, který na tomto světě máte. Jste efektivní, soustředění a disciplinovaní, že se překážky před vámi rozestoupí a vy je přeskakujete s naprostou lehkostí, jako byste našli zdroj své osobní síly a objevili svého génia. Tento génius dřímá VE VÁS!

Ale, nejspíše jste ještě nikde nenašli možnost, jak ho podpořit a rozvinout. Jak se stát odvážným lvem či lvicí a být nezastavitelnými. Tato akce je právě speciální v tom, že vám ukáže jednoduché a snadno aplikovatelné myšlenky a postupy, jak krok za krokem proměnit svůj život v mistrovské dílo a stát se tak pánem svého osudu. Pojďte ho vzít dnes pevně do svých rukou s KÓDEM VÍTĚZŮ!

Těším se na VÁS!

REFERENCE & ZKUŠENOSTI

Poslechněte si, co lidé říkají…

Kdo je Radek Karban a jaké má zkušenosti

N

Jeden z nejznámějších trenérů na maximalizaci potenciálu, motivaci a principy úspěchu v Evropě. Sleduje ho přes 56 000 lidí a jeho tréninky prošlo přes 5000+ lidí.

N

Autor bestselleru Aktivuj Svůj Potenciál a Proměň své sny v realitu a programů Maximální Potenciál a Energy Mastery.

N

Pořadatel tréninků pro firmy, vrcholové sportovce a veřejnost. Řeší s nimi vyrovnávání se s nejrůznějšími strachy, prohloubení sebedůvěry a sebevědomí, obnovení psychických i fyzických sil, dosažení stavu vrcholové výkonnosti, zvýšení energie a nastavení životní rovnováhy.

N

Mezi jeho mentory patří světové špičky jako Brian Tracy (autor desítek knih osobního rozvoje), Richard Bandler (zakladatel NLP), Tolly Burkan (učitel Tonyho Robbinse a zakladatel firewalkingu) nebo Robert Kiyosaki (autor knihy Bohatý táta, chudý táta v oblasti fin. gramotnosti).

N

Licencovaný NLP MASTER (neuro-lingvistického programování), New Code NLP, a instruktor “firewalkingu“ – certifikace ve F.I.R.E. institutu v Kalifornii, USA.

N

Působil v nejbližším týmu Anthony Robbinse v Austrálii (Cairns), amerického life kouče č. 1 a kouče amerických prezidentů a majitele 100+ firem a resortu na Fiji.  

Víš, že…

Nedávno pomohla Radkova práce s vrcholovou sportovkyní Lenkou Matouškovou vybojovat zlatou medaili pro Českou republiku na světové olympiádě neslyšících sportovců. Po dlouhých 8 letech se tak do ČR dostalo opět zlato, a to v hodu diskem. Lenka absolvovala řadu Radkových tréninků a to ji navždy změnilo život. 

Další z nedávných výsledků práce s Radkem Karbanem zažívá podnikatel Tomáš Urban, kterému se dokonce znásobily příjmy z podnikání tak, že má diametrálně vyšší čísla, než se mu podařilo kdy dříve, a to už po pár měsících od absolvování tréninku.

Podnikatelce Kamile Brunias, která líčí největší české hvězdy filmových pláten, Radek pomohl otočit život o 180 stupňů. Dříve vyčerpaná podnikatelka trpící stresem a nedostatkem volného času, je dnes šťastnou ženou plnou energie, odhodlání a nadšení, a dělá to, co ji baví a naplňuje a zároveň si udržuje životní balanc a rovnováhu.

A jaký bude váš příběh? 

Jak asi chápete, kapacita sálů bude rychle zcela obsazena tím, že máte možnost získat základní vstupenku za cenu večeře. Doporučujeme se registrovat na akci KÓD VÍTĚZŮ ihned, dokud tato nabídka platí. 

Co říkají lidé o Radkovi?

Musím se svěřit… a poděkovat. Co prožívám poslední dny, týdny, co vše se ve mě zlomilo, je až neskutečné. Zrodil se nový Petr Smetana.

Petr Smetana

Mladá Boleslav

Nemůžu se zbavit těch skvělých pocitů… DĚKUJEME, DĚKUJEME, DĚKUJEME.. Nezapomeneme!

Filip Moravec

sportovec

Každý z nás o několik desítek centimetrů vyrostl.
Jsme úplně jiní lidi. Jsem na nás hrdej, jací jsme!

Pavel Holoubek

majitel IT firmy

Život se mi zlepšil díky Radkovi doslova o STOVKY procent!

Kamila Brunias

podnikatelka

Ještě přemýšlíte? 3 bonusy, proč tam být:

Upgradujte svůj mentální software

Víte, proč byl Einstein tak geniální? I když neměl o nic větší mozek než vy? Neurovědci dnes ví, že podobného efektu lze dosáhnout dokonce i už dospělých lidí. Naučíte se jednu netradiční techniku, která rozvine vaši přirozenou genialitu. Zvýší se vaše intuice, vzroste počet skvělých nápadů. To chcete! 

 

Ujasníte si svůj focus
a objevíte zdroj své síly

Na této planetě jménem Země jste z nějakého důvodu. Smutné však je, že většina lidí nikdy nenajde své hlubší zacílení. Říkejme tomu smysl, poslání, druhý rozměr… Nastavíte si své cíle a IDENTIFIKUJETE mezery, které jste možná do té doby neviděli. Uvědomíte si, jaké zdroje vám pomohou zazářit rychleji.

Síla prostředí lidí podobného zaměření

Nejen, že se toho hodně naučíte, dozvíte a pochopíte…, vy se dokonce i seznámíte s lidmi, kteří jsou podobní jako vy. Ambiciózní, odhodlaní, otevření a investují do svého růstu a životního posunu. Navázat nová přátelství a kontakty je k nezaplacení. Udržte svou hybnou sílu z akce díky nim!

BUĎME FÉROVÍ…

KÓD VÍTĚZE není žádnou pohádkou o tom, jak se za jednu noc všechno změní… I když mám pohádky rád, některé věci vyžadují čas na implementaci know-how a integraci do života.

Není tedy určen pro věčné hledače „magie“, kdy se věci samy stanou a my pro to nemusíme nic udělat.  

Ale… pokud hledáte způsoby, metody a možnosti, jak drobnými kroky začít dělat velké věci, pak si KÓD VÍTĚZE zamilujete. Protože přesně o tom to je!

Zavedete-li to, co se na akci dozvíte, skutečně do života, váš život se promění na mnoha úrovních. Vše kolem nás je totiž přímou projekcí nás samých.

Štěstí přeje odvážným a celý vesmír se spojí, aby vám v tom pomohl. Těším se na vás živě!

 

ČASTO SE PTáTE...

Z

Jak funguje rezervace vstupenky?

Vyberte si výše termín a místo, které vám vyhovuje. Vyplňte objednávku a uhraďte vstupné online kartou nebo bankovním převodem. Obratem vám přijde email potvrzující vaše místo. Jakmile bude již kapacita termínu obsazena, termín z nabídky bez upozornění zmizí. Tak si pospěšte. Poslední místa v sále neoznamujeme, raději si své místo rezervuj teď hned.

Z

Kde budu sedět?

Vstupenky nejsou vázané na konkrétní místo. Přijďte proto včas a vyberte si v sále židli, která vám ve vaší sekci vyhovuje.

Pokud budete chtít sedět v předních řadách, je možné v průběhu objednávky své místo povýšit na VIP.

Z

Co si mám s sebou přinést?

Psací pero a bloček nebo zápisník. Nic jiného nepotřebujete, jen sebe a svou otevřenost se chtít učit novému. 🙂

Z

Jak se liší celodenní a večerní seminář?

U celodenního semináře máme více prostoru jít do hloubky, k ukázkám a cvičením na místě, abyste si co nejvíce principy Kódu vítězů osahali a osvojili.

U večerního semináře bude obsah zestručněn dle časových možností, ale tak, abyste si z programu odnesli co nejvíce to jen bude možné. 

Z

Jaký je harmonogram?

U celodenního semináře je začátek registrace a následné otevření sálu je v 9:15, proto přijďte prosím v tomto čase. Přednáška bude končit okolo 18:00.

U večerního semináře je registrace v 17:30 a konec akce bude ve 21:00. 

Z

Kde to přesně bude?

Konkrétní místo v daném městě oznamujeme jen držitelům vstupenek po jejich uhrazení. 

Z

Co na sebe?

Smart casual - tedy běžné pohodlné společenské oblečení.

Z

Budou k dispozici k zakoupení knihy?

Ano, Radkovy knihy o úspěchu a cestě k němu můžete zakoupit na místě a rád vám dá autogram. 🙂 

Z

Bude se tour opakovat? Jiná města?

Jiná města, než která jsou vypsána v plánu bohužel nejsou, neplánujeme ani tour opakovat. Určitě si tak vyberte nejbližší město, ve kterém KÓD VÍTĚZE bude a dejte tomu prioritu. Byla by škoda o to vše přijít.

V případě dalších otázek piš na
akademie (zavináč) radek-karban.cz

ZNOVU MUSÍM PŘIPOMENOUT DŮLEŽITOST JEDNAT IHNED, JINAK JIŽ MOHOU BÝT VŠECHNA MÍSTA PŘI POZDĚJŠÍM NÁVRATU BEZNADĚJNĚ OBSAZENA!

Těším se na setkání s Vámi,

Radek Karban pomohl již tisícům lidí posunout život na vyšší úroveň úspěchu, hloubky a naplnění skrze své kurzy a tréninky. Po 10ti letech zkušeností tak to nejlepší know-how shrnuje ve své knize Aktivuj Svůj Potenciál, aby dnes každý mohl objevit, co je skutečně v něm a proměnit svůj život doslova v mistrovské dílo. Radek veří, že si to každý zaslouží!

Máš dotaz? Napiš nám:
akademie (zavináč) radek-karban.cz

SPOJ SE S AUTOREM: 

Facebooková skupina - rozvíjej svůj potenciál!

Facebook - live streamy a exklusivní videa
Twitter - rychlé novinky z první ruky
Instagram - denní motivace
YouTube - návody a webináře
LinkedIn - spolupráce/job/byznys

© Copyright 2018 - Pomáháme uspět s.r.o.
Texty i foto podléhají autorskému právu.

Všechna práva vyhrazena.
Zásady ochrany osobních údajů | VOP

KÓD VÍTĚZE 🏆
Skvělé! Jen tak dál!

Čím více lidem o této stránce řeknete, tím krásnější svět společně vytvoříme, protože když osobnostně rosteme, rozvijíme se a stáváme se šťastnější (a to je nakažlivé). Vážím si toho a proto také dělám to, co dělám. Inspiruji druhé a to je to nejvíc, co mohu udělat. Děkuji za podporu a sdílení!

Můžeme se hned teď spojit také na Facebooku skrze mou fanouškovskou stránku, ať máte novinky z první ruky a denní motivaci jako bonus. :) A jestli sledujete YouTube, sledujte má videa i tam.